?

Log in

No account? Create an account

spock

Єдина фотка зі мною з Семінару творчої молоді, з тих, що я бачила. 

Це робилося для одного з конкурсів. Треба було зробити фото на тему "Зберігайте спокій". 
Я пропонувала зробити фото з воплями на фоні крана з табличкою "немає гарячої води". Бо то реально треба було сигналізувати "зберігайте спокій", тоді як оголосили, що в кімнатах вода тільки холодна. 
Врешті вирішили, що шот буде таким. На мене в повний голос волають Ігор Процик і Василь Карп'юк.

Tags:

Fussball

Перший раз була на футболі. Недавно дізналася, що це хоч раз має зробити за своє життя нормальна людина :)
А тут ще й нагода підвернулася. Дніпро - Карпати. Та ще й, як я дізналася вже на стадіоні, це була завершальна гра сезону. Так що вчасно.

На стадіоні добило, що спочатку мені сказали, що з платиковою пляшкою можна тільки, якщо без кришечки. А потім сказали, що взагалі не можна. І я лишилася без води. Що з моїм кашлем - дуже сумно.

Були відносно недалеко від фан-сектора. Тобто трохи відчули. Ми з Максом вболівали за Карпати. Сподіваюся, вони не тому програли :)Якщо придивитися, то на фото, яке між іншим зробила atanoissapa, видно фанів, які вибігли на поле після матчу.
На стадіоні було понад 15 тисяч людей.
Добре, що фани Дніпра і Карпат між собою дружать. До нас потім на вулиці підходили, переходили на українську і питали, як там у нас у Львові :))) Був такий трохи підпитий дядько, який гарною українською вибачався за свою погану українську, мовляв він взгалі на якусь частину туркмен (чи десь звідти). І казав, мовляв, то всьо чухня, що Україна Лівобережна чи Правобережна, вона наша і ми її нікому ніколи не віддамо.

Ну і головне, що Карпати лишилися у Прем'єр Лізі. Може, повболіваємо наступного сезону :)


Les amours imaginaires

Друзья приумножают познания, размышления, любовь к прекрасному :)
В Харькове мне показали фильм, первую половину которого я смотрела с недоумением. А досмотрев, уже почти неделю не могу выкинуть из головы. 
Кто не видел ещё, очень рекомендую. 

Воображаемая любовь На шоте один из главных персонажей, он же режиссер, продюсер, сценарист и т.д., которому на момент выхода фильма был 21 год.

Tags:

Moms

Вчера в поезде:
"Главное, что дитё сытое и привязанное".
Дело в том, что женщина ехала с сыном-школьником, оба на верхних полках. И она попросила соорудить конструкцию из ремней, чтоб дитё не упало. Дитё успело заявить, что его заточили в "хуже, чем в тюрьме" :)
Так что вчера в поезде №72 привязывали детей к верхним полкам (то же самое было с маленькой девочкой).

***
Вспомнила, как преподаватели рассказывали забавную историю. Одна женщина-заочница просила не ставить ей "4" на экзамене, а поставить "3". Такое странное желание она объяснила тем, что ребёнок дома увидел её зачетку и удивился, мол, мама, неужели ты так плохо учишься, что у тебя одни тройки. Мама сказала, что других у них просто не ставят. И потом пришлось воплощать это в жизнь :)

***
А ещё у нас кошка родила. Четверо котяточек. Так что подыскиваю, кому нужны коты. Есть мальчики и девочки. Только не знаю в каких пропорциях. Все темные: черные, серые, в рыжую пятнышку :) Фото позже - когда хоть подрастут малёхо. А то им только 2 дня.

безвозмездно

Может, кому-то нужна книга Фаулза "Червь"? 
А то мне надо место под Олю Гнатюк освободить...
Ещё могу Берроуза предложить (Уильяма) "Города красной ночи".  Мне не пошло почему-то, хотя очень хотела этого Берроуза.

Tags:

суспільство профанів

Наші проблеми в проффесіоналізмі.
Згадайте, як ви навчалися в школі, в університеті/інституті/училищі. З якими думками потім прийшли на роботу... Міняти світ? Сумніваюся :))
Замість того, щоби розібратися, вивчитися, знати, прагнули отримати оцінку (тут ще й від педагогів залежить). І з таким підходом на роботі немає прагнення вирішити проблему, а тільки пересидіти і отримати зарплату. Я кажу про більшість, а не про кожного.
А тепер уявіть, що так само вчилися всі лікарі, міліціонери, прокурори та судді, чиновники, будівельники, інженери, економісти... Після такого по вулиці ходити страшно - раптом на тебе будинок завалиться.
Коли я читала проект стратегії національної безпеки, я була в ауті. Це стратегія??? Це суцільне загальне місце. Набір штампів, розкиданих на кілька десятків сторінок у довільному порядку. Це люди, які називають себе експертами і похвали від президента отримують.
Ще один приклад із, скажімо так, особистого. Міліція розслідує кримінальну справу. Не вчили вони ні законів, ні інструкцій. А тільки запам'ятали, що їм все можна. Наробили купу процесуальних помилок, зліпили справу і передали до суду. Суд вовтузився і (зумисно чи ні) теж наробив купу помилок, які тепер оскаржуються в апеляції. І з кожним наступним етапом цей моток безграмотності та профанації тільки збільшується. І комусь доведеться його розплутувати.
Я дуже часто згадую статтю Почепцова "Модно бути розумним, а не вибудовувати маєтки". Це тільки здається, що нахабні, пихаті та пронирливі правлять світом. Вони знаходяться на вершині лише мить. А майбутнє належить справжнім, думаючим, цілеспрямованим і самодостатнім.

hope

Дуже болісно сприймаю "відродження з попелу" Віктора Медведчука. Для мене ця особа - вселенське зло. Я можу порівняти його із чекістом, який безжально, і оком не моргнувши, виконує накази, ступаючи по трупах. Це безпринципність, пристосуванство, лицемірство...
Він стверджує, що не претендує на входження до парламенту. Але його кампанія є публічною. Тобто він розраховує на поновлення якогось там рейтингу, набрати кредит громадської довіри? Якщо так, я щиро сподіваюся, що другого шансу йому не дадуть. Бо інакше мені буде дуууже важко любити цю країну. 

Ї

Вчора осінило, що це ж про мене нинішню: не чіпайте, дайте прийти до тями - і обійму лапками весь світ :)
Щоправда, вантажівка  мене, на щастя, не переїхала :)))Дурнувата пісня. Але підбадьорює тим, що в моїй голові замість "Їіжаачооок" звучить "Ліітаачооок" (тому є адекватне пояснення) :) А розшифровується це як "літо, Карпати, щастя". 

матеріалізм

Прочитала і тепер все частіше хочеться звертатися до цих слів для ілюстрації думки.
Це до дискусії: журналісти мають задовольняти не надто вибагливі потреби читача, чи підвищувати рівень цих потреб.
Тому зафіксую.

"Сумний стан поглиблюється особливостями сучасного нашого життя... Боротьба за існування і за зрівняння з розбагатілим довкіллям займає весь час і, на жаль, часто всю душу людини... В тому світогляді і тій моралі найвищою цінністю і мірою цінности людини є достаток, заробіток. Якщо така вічнозайнята і скерована на матеріяльний осяг людина ще не вмерла духово, то вона підтримує ще кволе життя не книжкою, але газетою і журналом, тож на пресі майже вся відповідальність за духове обличчя суспільства".

Микола Шлемкевич "Новочасна потуга (ідеї до філософії публіцистики)"
1958 р.

ЗМІ та парафування

На ВПШ 31 березня Ніко Ланге був, як мені здалося, неприємно здивований висвітленням теми парафування угоди між Україною та ЄС. Він казав, що ледь не всі українські повідомлення, які він читав, не передавала змісту того, що відбулося в дійсності - або через необізнаність, непрофесійність, або через маніпулювання.
Тому, хто цікавиться темою, звертайте увагу на висвітлення таких речей не лише в українських ЗМІ.

Profile

default
ooany_wonderoo
Зоя Красовська

Latest Month

January 2014
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by phuck